Створити сайт

+ Просування сайту
+ Реклама в соціальних мережах
+ Впровадження CRM

SMM

Просування товарів послуг в мережі Facebook, Instagram

Створити сайт

Розробка сайтів будь-якої складності

Контекстна реклама

Реклама в Google Ads, банерна реклама, ремаркетинг

Прибуток - це оплески, які ви отримуєте, задовольняючи потреби клієнтів.

Кен Бланшар

ЧОМУ ONLINE ZONE

%
успішних проектів
%
задоволених клієнтів
%
В топі

Трохи про нас

Створити сайт
програти відео

Швидке завантаження сайту

Швидке завантаження сайту сприяє кращому просуванню ресурсу в пошукових системах

Адаптивний дизайн сайту

Оптимізуємо сайт під всі версії гаджетів. Він буде чудово виглядати як на комп'ютері, планшеті так і на мобільному телефоні

Зростання продажів

Налаштуємо ефективну рекламу, впровадимо СРМ систему Бітрікс 24, збільшимо кількість клієнтів

теплі клієнти

Знайдемо максимально зацікавлених клієнтів, готових купувати саме Ваш продукт

Наші пропозиції

РЕКЛАМА В СОЦМЕРЕЖАХ

от 149 $/місяць

Реклама в соціальних мережах, досить перспективна платформа для продажу. Дає багато можливостей для просування товарів і послуг. Налаштування цієї реклами, залежить від цілей і поставлених завдань.

КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА

от 149 $/місяць

Хочете швидко отримати зворотні дзвінки, Вам потрібна контекстна реклама від Google AdWords Вона дає швидкий старт і широке охоплення аудиторії.

СТВОРЕННЯ САЙТУ

от 199 $/місяць

Створення сайту будь-якої складності. Адаптивний дизайн, правильна структура, оптимізація для SEO.

ВПРОВАДЖЕННЯ CRM

от 299 $/місяць

Підключення і настройка ERP системи Бітрікс 24. Система допоможе систематизувати й автоматизувати бізнес процеси компанії. Дозволяє економити час, та фінанси. Виключає рутину і одноманітність ручної праці. Інформація обробляється і передається між підрозділами компанії набагато швидше.

Замов створення і просування сайту

Online Zone

ЯК СТВОРИТИ САЙТ

Велика кількість людей, розуміють що рано чи пізно для збільшення продажів через мережу Інтернет необхідно створити сайт. Якщо вам необхідно продавати свою продукцію в Інтернеті, або просто хочете надати деяку інформацію про ваш бізнес в мережі, в такому випадку створення сайту для вас дуже важливо.

Ви вирішили, що вам потрібен веб-сайт. Радимо ознайомитися з сайтами ваших конкурентів перед створенням сайту, це допоможе вам отримати чітке уявлення про те, що може найкраще працювати для вас.

Щоб створити веб-сайт, потрібно виконати чотири основні кроки:

 1. ЗАРЕГЕСТРУЙТЕ СВОЄ ДОМЕННЕ ІМ'Я

Важливо, щоб ваше доменне ім'я чітко відображало характеристики вашого проекту, ваших товарів або послуг. Це не погано, щоб назвати своє доменне ім'я таким чином, щоб воно було схоже на назву вашого бізнесу. Клієнту зручно бачити ваш домен, щоб мати можливість зрозуміти вид ділової активності.

Ваше доменне ім'я також буде використовуватися для вашої адреси електронної пошти. Доменне ім'я, включене до вашої пошти, виглядає більш професійно.

Щоб зареєструвати доменне ім'я, вам потрібно буде знайти хостингову компанію та оплатити доменне ім'я, яке вони мають.

Не забудьте відзначити, що оплата домену оновлюється щорічно.

 1. ЗНАЙДІТЬ ВЕБ-ХОСТИНГ КОМПАНІЇ

Для того, щоб зареєструвати своє доменне ім'я, вам потрібно буде знайти хостингову компанію. Таких компаній в інтернеті дуже багато. Досліджуйте всіх і вибирайте, хто для вас найкращий. Вони також можуть надати вам кілька адрес електронної пошти на сервері, які будуть включати ваше доменне ім'я.

 1. ПІДГОТУЙТЕ ЗМІСТ САЙТУ

Подумайте про те, що ви хочете, щоб клієнти мали можливість зробити через ваш сайт. Це допоможе вам розібратися, які розділи або сторінки ви хочете зробити на сайті. Визначте з інформацією, яка повинна бути на сайті. Або транзакції будуть бажані вашими клієнтами, і переконайтеся, що блог структурований, щоб вони могли легко отримувати і робити те, що їм потрібно. Бажано, щоб клієнт міг знайти потрібну йому інформацію в один максимум в три кліки. Люди не хочуть витрачати свій час, вони хочуть отримати цікаву інформацію швидко.

Веб-сайт, який ідеально розроблений та простий у використанні для відвідувачів, допоможе вашому бізнесу виділитися. Використовуючи належний контент, зображення допоможуть відвідувачам зрозуміти більше про ваші товари та послуги. Зручно отримувати необхідну інформацію або робити замовлення на сайті.

 1. СТВОРІТЬ СВІЙ САЙТ

Ви можете створити веб-сайт самостійно або залучити професійного веб-розробника, щоб створити його для вас.

Для створення веб-сайту можна також застосувати дизайнерів сайтів, наприклад: Тільда, LP генератор, WIX. Вони схожі на текстові процесори, але також мають вбудовані функції для перетворення тексту та зображень у веб-вміст.

Маючи когось, хто може побудувати вас також гарна ідея, якщо ви не розумієте, як зробити сайт самостійно. Професіонал веб-розробник може швидко створити ваш веб-сайт та надати рекомендації для успішного веб-дизайну. Залучення професіонала може бути особливо корисним, якщо ви хочете створити інтернет-магазин або великий портал.

Вам потрібно буде створити сайт, який буде легко відображатися на смартфонах та інших мобільних пристроях. Оптимізуючи свій мобільний сайт, ви можете залучити ще більше людей, які користуються телефонами та планшетами з доступом до Інтернету, вони зможуть користуватися вашим сайтом.

ТЕПЕР ПРО ПРОСУВАННЯ САЙТУ.

ОПИШЕМО 7 ВАЖЛИВИХ МЕТОДІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ПРОСУВАННЯ САЙТУ БЕЗКОШТОВНО

Ви можете мати найкрутіший продукт у світі, але без високоемоційнішого просування та реклами ніхто не зможе про нього дізнатися. Просто тому, що ви створили свій власний сайт і запустили його в Інтернеті, не означає, що кожен зможе знайти його в Інтернеті. Справді, ніхто не буде знати, що ви існуєте, якщо ви почнете просувати його. Є кілька способів просування сайту за невеликі гроші. Крім того, є кілька способів отримати хороші результати безкоштовно. Ось сім порад щодо просування сайту, який потрібно використовувати, щоб побачити свій ресурс у Топ-10.

 1. ЗОСЕРЕДЬТЕСЯ НА SEO

Перш ніж почати працювати зі змістом сайту, потрібно знати про SEO інструменти, які знадобляться.

Ви можете застосувати аналізатор ключових слів Google, це хороший інструментарій, який допоможе вам знайти найкращі ключові слова для вашого ринку ніші. Не забудьте зосередитися виключно на довгих (так званих низькочастотних і середньочастотних) ключових словах порівняно з короткими (високочастотні) ключовими словами. Зосередьтеся на ключових словах, які мають низьку конкурентоспроможність, але високу частоту пошуку. Ця умова допоможе вам створити та рекламувати веб-сайт, який може бачити більше людей. Використання правильної стратегії SEO допоможе вам просувати і створювати свій сайт. Вибрані ключові слова потрібно додати до заголовка (заголовка), вмісту (Мета) та опису (опису) сайту. Для просування сайту, важливо також додати ключове слово до тегу заголовка зображення і до тегу alt обов'язково включити. Просування вашого сайту через SEO є одним з кращих способів отримати природний трафік і більш високий рейтинг.

 1. ПРОСУВАННЯ САЙТУ ЧЕРЕЗ СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

Світ соціальних мереж повністю змінив інтернет - маркетинг. Створюючи обліковий запис соціальних медіа, взаємодіючи з клієнтами через соціальні мережі, цей вид маркетингу розглядається як надзвичайно значущий спосіб, залучаючи клієнтів та просуваючи сайт. За допомогою соціальних мереж ви зможете створювати зв'язки з клієнтами, отримувати зворотний зв'язок, спілкуватися з ними. Соціальні мережі забезпечують відмінну платформу таким же чином для реклами свого бізнесу, показуючи свою продукцію потрібній аудиторії. Там ви можете створювати конкурси та призи, опитування, переносити клієнта на унікальні цільові сторінки, щоб отримати нові «Потенційні клієнти» та контактні дані клієнтів. Facebook і Twitter в даний час є домінуючими соціальними мережами, але Pinterest і Instagram починають наздоганяти ці мережі.

 1. ПОШУКОВІ СИСТЕМИ

Простий спосіб почати отримувати трафік на ваш сайт також можливо з пошуковими системами. Через ці системи, такі як Google, Yahoo, Bing і т.д., ви можете відправити новий вміст в свої каталоги, щоб його проіндексувати. Основні пошукові системи пропонують цю безкоштовну послугу, отримуючи при цьому хороший результат з мінімальними фінансовими вкладеннями. Це одна з перших необхідних речей, які потрібно зробити для просування сайту, якщо ви додаєте свіжий вміст щотижня.

 1. БРЕНДІНГ ТА ПІДПИС

Завдяки просуванню бренду люди можуть розпізнати вашу компанію. Приділіть час створення власного бренду, щоб ви могли швидко розпізнати та запам'ятати, привернути увагу людей. Бренд повинен бути досить простим і в той же час, він повинен бути унікальним та помітним. Створіть особистий підпис для свого облікового запису в електронній пошті, текстових повідомленнях та форумах, які містять URL-адресу вашого веб-сайту. Це відмінний варіант, щоб змусити людей розпізнати ваш бренд, і це дозволить вам зробити переходи за вашою URL-адресою. Також дуже важливо мати мобільну версію веб-сайту.

 1. ВЗАЄМНИЙ ЗВ'ЯЗОК

Один зі способів дати пошуковим системам можливість індексувати і просувати свій сайт, маючи посилання на ваш сайт з інших великих сайтів порталу. Якщо ви хочете отримати гарне просування сайту, розміщувати посилання на свій сайт з гостьових блогів, форумів і новинних статей, домовитися про обмін посиланнями. Не асоціюйте свій сайт з низькоясайтами, неякісними сайтами. Пошукові системи піднімають тільки ті сайти, на які посилаються впливові сайти з досить високим рейтингом. Зосередьтеся на створенні посилань, які мають відношення до ваших читачів, і використовуйте якісні ключові слова або фрази. Вхідні посилання є значною частиною світу SEO, але ви повинні бути обережні, як ви їх створюєте. Якщо ви робите занадто багато відразу, ваш сайт може бути заборонений пошуковими системами. Повільне і систематизоване розміщення посилань - це найкращий спосіб природно підняти свій ресурс в пошукових системах.

 1. ЗОСЕРЕДТЕСЯ НА ЯКІСНОМУ КОНТЕНТІ

З усіх ідей просування сайту, найкращою з них є зосередження на якісному контенті та його цікавій складовій. Контент має бути унікальним! Написанна інформація в блозі, повинна бути зрозумілою для читача? Дайте їм інформацію, яку вони хочуть. Створення якісного контенту є життєво важливим фактором для вашого сайту, та його загального рейтингу. Пишіть зміст так, щоб люди хотили його читати, цитувати та рекламувати у власних блогах / веб-сайтах та соціальних мережах. Надсилайте нові статті в Google. Надсилайте новий матеріал у свою соціальну мережу весь час, коли ви завантажуєте новий текст у свій блог. Слідкуйте за своїм блогом, щоб побачити, що працює, а що ні, подивіться, чи рухається трафік вгору.

 1. ВИКОРИСТОВУВАТИ GOOGLE МІЙ БІЗНЕС

Щоб охопити місцеву аудиторію, зареєструйте свій веб-сайт у Google May Business. Google не тільки допоможе з ідеями просування вашого сайту, це дозволить бізнесу зареєструвати свою інформацію безкоштовно. Ви можете додавати фотографії, включати рекламні пропозиції та навіть надсилати мобільні оголошення. Більшість сторінок місцевого бізнесу Google – це спосіб відображення інформації. Він з'явиться прямо над рештою звичайної інформації в результатах пошуку, надаючи вашому бізнесу більше присутності в Інтернеті. Google навіть надає маршрути до вашого місцезнаходження, і вони дозволять клієнтам знайти вашу адресу та зателефонувати безпосередньо зі свого мобільного пристрою.

Якщо ви все ще питаєте, як ще можна рекламувати мій сайт, після використання цих семи порад? Варто звернутися за допомогою до маркетингового агентства. Ці сім порад щодо просування веб-сайту допоможуть вам значно покращити свій веб-сайт та просувати його через пошукові канали. Хоча це може зайняти деякий час. Головне, на чому потрібно зосередитися для просування сайту - це терпіння. Час просування сайту може зайняти кілька тижнів або місяців, перш ніж ви знайдете значне збільшення трафіку і ваш рейтинг в Інтернеті покращиться. Для отримання додаткової інформації про те, як просувати веб-сайт, будь ласка, зв'яжіться з Online Zone сьогодні!

Фрагменти HTML Наданий: XYZScripts.com
Помилка: Вміст захищено !!