fbpx

Створити сайт

+ Просування сайту
+ Targetirovannaâ реклама
+ впровадження CRM

SMM

Просування товарів послуг в мережі Facebook, Instagram

Створити сайт

Розробка сайтів будь-якої складності

Контекстна реклама

Реклама в Google Ads, банерна реклама, ремаркетинг

Прибуток - це оплески, які ви отримуєте, задовольняючи потреби клієнтів.

Кен Бланшар

ЧОМУ ONLINE ZONE

%
успішних проектів
%
задоволених клієнтів
%
В топі

Трохи про нас

Швидке завантаження сайту

Швидке завантаження сайту сприяє кращому просуванню ресурсу в пошукових системах

Адаптивний дизайн сайту

Оптимізуємо сайт під всі версії гаджетів. Він буде чудово виглядати як на комп'ютері, планшеті так і на мобільному телефоні

Зростання продажів

Налаштуємо ефективну рекламу і впровадимо СРМ систему Бітрікс 24 і збільшимо Ваші продажу

теплі клієнти

Знайдемо максимально зацікавлених клієнтів, готових купувати саме Ваш продукт

Наші пропозиції

РЕКЛАМА В СОЦМЕРЕЖАХ

від 149 $/місяць

Реклама в соціальних мережах, досить перспективна платформа для продажу. Дає багато можливостей для просування товарів і послуг. Налаштування цієї реклами, залежить від цілей і поставлених завдань.

КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА

від 149 $/місяць

Хочете швидко отримати зворотні дзвінки, Вам потрібна контекстна реклама від Google AdWords Вона дає швидкий старт і широке охоплення аудиторії.

СТВОРЕННЯ САЙТУ

від 199 $/місяць

Створення сайту будь-якої складності. адаптивний дизайн, правильна структура, оптимізація для SEO.

ВПРОВАДЖЕННЯ CRM

від 299 $/місяць

Підключення і настройка ERP системи Бітрікс 24. Система допоможе систематизувати й автоматизувати бізнес процеси компанії. Дозволяє економити час, а значить фінанси. Виключає рутину і одноманітність ручної праці. Інформація обробляється і передається набагато швидше.

Замов створення і просування сайту

Online Zone

ЯК СТВОРИТИ САЙТ

Велика кількість людей, розуміють що рано чи пізно для збільшення продажів через мережу Інтернет необхідно створити сайт. Якщо вам необхідно продавати свою продукцію в Інтернеті, або просто хочете надати деяку інформацію про ваш бізнес в мережі, в такому випадку створення сайту для вас дуже важливо.

Ви визначилися з тим що сайт вам потрібен. Радимо перед створенням сайту вивчити сайти ваших конкурентів, це може допомогти вам отримати чітке уявлення про те, що може працювати краще імеенно для вас.

Щоб створити сайт, необхідно виконати 4 основні кроки:

 1. Зареєструйте своє доменне ім'я

Важливо що б ваше доменне ім'я чітко відображало характеристику вашого проекту, ваші продукти або послуги. Непогано назвати ваше доменне ім'я таким чином що б воно було схоже на назву вашого бізнесу. Це зручно, клієнті побачивши ваш домен зможе зрозуміти рід діяльності бізнесу.

Ваше доменне ім'я також буде використовуватися для вашої адреси електронної пошти. Доменне ім'я включене в вашу пошту виглядає більш професійно.

Щоб зареєструвати доменне ім'я, вам потрібно буде знайти хостинг компанію і заплатити за доменне ім'я у них.

Не забудьте зазначити, що оплата домену оновлюється щорічно.

 1. ЗНАЙДІТЬ ВЕБ-ХОСТИНГ КОМПАНІЇ

Для того щоб зареєструвати своє доменне ім'я Вам потрібно буде знайти хостинг компанію. Таких компаній чимало в інтернеті. Досліджуйте всіх і виберіть, того хто Вам більше підійде. Вони також можуть виділити для Вас на сервері кілька адрес електронної пошти, в яких буде включено Ваше доменне ім'я.

 1. ПІДГОТУЙТЕ ЗМІСТ САЙТУ

Подумайте про те, що ви хочете, щоб клієнти, мали можливість зробити через ваш сайт. Це допоможе вам з'ясувати, які розділи або сторінки ви бажаєте зробити на сайті. визначтеся, з інформацією, яка повинна бути на сайті. Або транзакції побажають отримати ваші покупці, і переконаєтеся, що блог структурований таким чином, щоб їм було запросто отримувати і робити те, що їм потрібно. Бажано щоб клієнт міг знайти потрібну для нього інформація в один максимум три кліка. Люди не хочуть витрачати свій час, вони хочуть отримувати необхідну інформацію швидко.

Веб-сайт, який чудово розроблений і простий у використанні для відвідувачів, допоможе вашому бізнесу виділитися. Використання належного контенту, зображень зможе допомогти зрозуміти відвідувачам детальніше про ваші продукти і послуги. Комфортно отримувати необхідну інформацію або робити замовлення на сайті.

 1. ВІДЧУЙТЕ СВІЙ САЙТ

Ви можете створити сайт самостійно або залучити професіонала, веб-розробника побудувати його для вас.

Що б створити сайт Ви так само можете застосовувати конструктори сайтів, такі як Тільда, LP генератор, WIX. Вони схожі на текстові процесори, але також мають вбудовані функції для перетворення тексту і зображень в веб-контент.

Маючи того хто зможе вам побудувати це теж хороша ідея, якщо ви не розумієте як зробити сайт самостійно. Веб-розробник професіонал може швидко створити ваш сайт і надати рекомендації по успішному веб-дизайну. Залучення професіонала може бути особливо корисним, якщо ви хочете створити інтернет-магазин або великий портал.

Вам потрібно буде створити сайт, який буде легко відображатися на смартфонах і інших мобільних пристроях. Оптимізувавши ваш сайт для мобільних пристроїв ви зможете залучити ще більше людей, застосовують телефони та планшети з доступом в Інтернет, вони зможуть використовувати ваш сайт.

ТЕПЕР про просування сайтів.

ОПИСАТИ 7 ВАЖЛИВИХ МЕТОДІВ, ЯКІ ПОТРІБНІ ДЛЯ ПРОСУВАННЯ САЙТУ БЕЗКОШТОВНО

Ви можете мати самий класний продукт у всьому світі, але без високоефективного просування та реклами, ніхто не зможе дізнатися про це. просто тому, що ви створили свій сайт і запустили його в Інтернеті, не має на увазі, що все зможуть знайти його в мережі. Насправді, ніхто не буде знати, що Ви існуєте, якщо ви на почнете просувати його. Є кілька способів просування сайту за невеликі гроші. також, є кілька способів, щоб отримати хороші результати безкоштовно. Ось сім рад по просуванню сайту, яким потрібно використовувати, для того щоб, побачити ваш ресурс в Топ 10.

 1. СКОНЦЕНТРИРУЙТЕСЬ НА SEO

Перш ніж почати працювати з контентом сайту, необхідно знати про SEO інструментах, які для цього будуть необхідні.

Можете застосувати google аналізатор ключових слів, це хороший інструментарій, який допоможе вам відшукати найкращі ключові слова саме для вашої ніші ринку. Не забудьте сконцентруватися виключно на довгих (іменованих низькочастотними і середньочастотними) ключовими словами в порівнянні з короткими (високочастотними) ключовими словами. Зосередьтеся на ключових словах, мають низьку конкурентність але високу частоту пошуку. Ця умова допоможе вам створити і просунути сайт, який зможуть помітити більшу кількість людей. Використання правильної стратегії SEO допоможе, в просуванні і створенні вашого сайту. Вибрані ключові слова повинні бути додані в заголовок (титульний), зміст (Мета) та опис (Опис) сайт. Для просування сайту важливо так само додавати ключове слово в тег заголовка зображення і в тег alt не забудьте включити. Просування вашого сайту за допомогою SEO є одним з кращих способів отримати природний трафік і більш високий рейтинг.

 1. ПОСТУП САЙТУ ЧЕРЕЗ СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

Світ соціальних мереж цілком змінив інтернет - маркетинг. Створивши обліковий запис в соцмережах, взаємодіючи з клієнтами через соцмережі, цей вид маркетингу розглядається як надзвичайно значущий способом, залучення клієнтів і просування сайту. За допомогою соціальних мереж Ви зможете створювати зв'язку з клієнтами, отримувати зворотний зв'язок, спілкуючись з ними. Соціальні мережі надають відмінну платформу так само і для реклами свого бізнесу, показуючи свої товари потрібної аудиторії. Там можна створювати конкурси та призи, опитування, переводити клієнта на унікальні сторінки посадки, щоб отримати нові «Ліди» і контактні дані клієнта. Facebook і Twitter, на даний момент є домінуючими соціальними медіа, але Pinterest і Instagram починають наздоганяти ці мережі.

 1. ПОШУКОВІ СИСТЕМИ

Простий спосіб почати для отримання трафіку на ваш сайт так само можливий за допомогою пошукових систем. Через ці системи, такі як, Google, Yahoo, Bing і т.д. можна відправляти новий контент в їх каталоги, для того щоб він був проіндексований. Основні пошукові системи пропонують цю безкоштовну послугу, при цьому отримуємо хороший результат при мінімальних фінансових вкладеннях. Це одна з перших необхідних речей, що потрібно зробити для просування сайту, якщо ви додаєте свіжий контент щотижня.

 1. БРЕНДІНГ ТА ПІДПИС

Через просування бренду люди можуть дізнаватися вашу компанію. Витратьте час для створення власного бренду, для того, щоб вас могли швидко розпізнати і запам'ятати, привернути увагу людей. Бренд повинен бути досить простий і в той же час, він повинен бути унікальним і яскравим. Створіть особистий підпис для облікового запису в своїй електронній пошті, текстових повідомленнях і форумах, які включають URL-адресу вашого сайту. Це чудовий варіант змусити людей розпізнавати ваш бренд, і це дозволить здійснювати переходи на ваш URL. Так само дуже важливо мати мобільну версію веб-сайту.

 1. ВЗАЄМНА ЗВ'ЯЗОК

Один із способів дати пошуковим системам можливість індексувати і просувати ваш сайт це наявність посилань на ваш сайт з інших великих сайтів, порталів. Якщо ви хочете отримати гарну просування сайту, розміщуйте посилання на ваш сайт з гостьових блогів, форумів і в новинних статтях, домовляйтеся про взаємообмін посиланнями. Чи не зв'язуйте свій сайт з низькорівневими, низькоякісними сайтами. Пошукові системи піднімають тільки ті сайти на які посилаються на впливові сайти з досить високим рейтингом. Зосередьтеся на створенні посилань, які мають відношення до читачів, і застосовуйте якісні ключові слова або фрази. Вхідні посилання є значущою частиною світу SEO, але ви потрібно бути уважними в тому, як ви їх створюєте. Якщо ви робите дуже багато відразу, ваш сайт може бути заборонений пошуковими системами. Повільне і системне розміщення посилань це найкращий спосіб для подгятія вашого ресурсу в пошукових системах природним чином.

 1. Зосередьтеся на якісний контент

З усіх ідей просування веб-сайту, кращою з них є зосередження на якості контенту та його цікавою складовою. Контент повинен бути обов'язково унікальним! Пишете інформацію в блозі зрозумілою для читача? Давайте їм інформацію, яку вони хочуть отримати. Створення якісного контенту має життєво важливе значення для вашого сайту, а також для вашого загального рейтингу. Пишіть контент, який інші люди хочуть читати, цитувати і просувати в своїх власних блогах / веб-сайтах і в соціальних мережах. Надсилайте ваші нові стаття на індексування в Google. Надсилайте новий контент в соцмережі постійно, коли ви вивантажуєте нову публікацію в блог. Стежте за блогом, Щоб дізнатися, що працює, а що ні, дивіться за тим, рухається трафік вгору.

 1. ВИКОРИСТОВУВАТИ GOOGLE МІЙ БІЗНЕС

Щоб охопити місцеву аудиторію, зареєструйте свій сайт в Google May Business. Мало того, що Google і допоможе з ідеями просування вашого сайту, він дозволить бізнесу зареєструвати свою інформацію безкоштовно. Ви можете додавати фотографії, включати рекламні пропозиції і навіть відправляти мобільну рекламу. Велика частина сторінки Google місцевого бізнесу, як інформація відображається. Він буде з'являтися прямо над іншою частиною нормальної інформації результату пошуку, даючи вашому бізнесу більше присутності в Інтернеті. Google навіть надає вказівки на ваше місце розташування, і вони дозволять клієнтам знаходити вашу адресу і дзвонити прямо зі свого мобільного пристрою.

Якщо ви все ще питаєте, як ще можна просувати мій сайт після використання цих семи рад, це хороша ідея, щоб зв'язатися з інтернет-маркетингових агентством Online Zone за допомогою. Ці сім рад по просуванню веб-сайту допоможуть вам істотно поліпшити позиції свого веб-сайту і просунути його через пошукові канали. Хоча це може зайняти час. Основне на чому потрібно зосередитися для просування сайту, це терпіння. Час просування сайту може зайняти тижні або місяці, перш ніж ви виявите істотне нарощування трафіку і вашого онлайн-рейтингу. Для отримання додаткової інформації про те, як просувати веб-сайт, зв'яжіться з Online Zone сьогодні!

Фрагменти HTML Працює на : XYZScripts.com
помилка: зміст захищено !!